طرز تهیه فینگر فود با مرغ

تقریبا همیشه سینه های مرغ در پخت وپز مورد استفاده قرار می گیرد. گوشتی مغذی است و کالری مرغ ریش ریش شده بسیار کم است به همین دلیل ورزش کاران و افرادی که تلاش می کنند وزن خود را کاهش دهند آن را در رژیم غذایی خود استفاده می کنند چون هر ۱۰۰ گرم سینه مرغ پخته بدون پوست حاوی ۳۱ گرم پروتئین و ۱۶۵ کالری دارد. ۸۰ درصد این کالری از پروتئین و ۲۰ درصد آن از چربی می‌آید.

فینگر فود با مرغ و پنیر پیتزا در اکثر دستورات غذایی به وضوح دیده می شود و همچنین فینگر فود با مرغ و سیب زمینی  غذایی کامل محسوب میشود که بسیار طعم خوشایندی هم دارد.

در دستور تهیه فینگر فود با مرغ انواع مختلفی وجود دارد که ما به اختصار یکی را توضیح می دهیم

طرز تهیه اسپرینگ رول مرغ :

اسپرینگ رول مرغ و قارچ میتونه یک عصرانه یا میان وعده خوشمزه باشه. برای تهیه اسپرینگ رول مرغ و قارچ سینه مرغ پخته شده و ریش ریش شده و قارچ و پیاز تفت داده شده را با هم مخلوط می‌کنم. بعد ادویه‌های دلخواه را اضافه می کنمو داخل خمیر یوفکا پیچیده و در روغن سرخ کنید. در مرحله بعد سینه مرغ را با پیاز و نمک و قارچ تفت می دم و کمی آب می‌ریزم تا خوب بپزه. بعد از پخته شدن اون را ریش ریش می‌کنم. بعد ادویه‌های دلخواه را به مواد اضافه می‌کنم و داخل خمیر یوفکا پیچیده و در روغن سرخ می‌کنم.