فینگر فود چیست؟

فینگرفودها غذاهای کوچکی هستند که معمولا در مهمانی‌ها برای پذیرایی سرو می‌شوند و علت این نام‌گذاری، خورده شدن آن با دست است. معمولا فینگر فود سرد سرو می شود (فینگر فود کالباس ، فینگر فود الویه ، فینگر فود با کشک و بادمجان ) اما در بعضی دستورات و رسپی ها انواع فینگر فود گرم نیز دیده شده و به آسانی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. در حال حاضر فینگر فود ساده و تخصصی توسط آشپزان مجرب آقای فینگر فود تهیه و عرضه می گردد  بنابراین محصولات ما در اکثر میهمانی ها ( فینگرفود مجلسی ، فینگر فود برای تولد و همچنین فینگر فود شب یلدا ) قابل مشاهده می باشد. بالاترین برتری و حسن محصولات آقای فینگر فود نسبت به بقیه در فینگر فود آسان و جذاب و فینگر فود ارزان می باشد.

انواع فینگر فود ایرانی به وضوح در محصولات ما قابل مشاهده می باشد و سعی نمودیم با تنوع و کیفیت زیاد تمامی مشتریان با هر سلیقه ای را جذب نمائیم.

فینگرفود معمولا باید به اندازه‌ای باشد که به یکباره خورده شود. درواقع فینگرفود هر غذایی است که بتوان آن را به شکل لقمه‌ای در اندازه کوچک درست کرد، بنابراین با کمی خلاقیت می‌توان از بسیاری از غذاها فینگر فود درست کرد و این نوع ابتکار را در محصولات آقای فینگر فود میتوانید مشاهده فرمائید.